Web Sitesinin Önemi Nedir?

Neredeyse uzay çağına gireceğimiz şu son günlerde insanlar artık bütün işlerini internet üzerinde hallediyorlar. Market alış verişlerinden doktor arayışları bile bu yönde oluyor. Eğer siz de gündelik hayatta insanların sürekli bağımlı kaldığı herhangi bir iş kolundaysanız sizin de web sitesi ihtiyacınız olacaktır. Çünkü Türkiye' de google üzerinde günlük 80 milyon arama yapılıyor minimum. Bu demektir ki ülkenin nüfusu kadar kişi internet üzerinden bir şeyler arıyor, satın alıyor ya da bilgilerden faydalanıyor demektir. İşte bu bağlamda sizin web sitesi kurmanız ve hizmetlerinizi oradan da vermeniz sizi rakiplerinizin önünde 1 değil 2-0 önde başlatacaktır.
Hatta internet üzerinden hizmet alacak kişiler ya da laf arasında duyulan firmaları insanlar internet araması yapıyor ve örnek vermem gerekirse 2 firmadan birinin web sitesi var ve diğer firmanın yoksa insanlar otomatikman güven algısı ile web sitesi aktif şekilde bulunan firmaları tercih ediyor ve bu şekilde gelirler artıyor. Ayrıca bir web siteniz varsa ve yeni müşteri portföyüne ulaşmak istiyorsanız, kendinizi web sitenizde iyi bir şekilde tanımlayarak sürekli insanlara aynı cümleleri kurup mental yorgunluğa ve verimsizliğe düşmekte olmaz. Çünkü web sitenize giren kişiler tanımladığınız bilgilerle sizi gayet iyi tanıyacaktır.

Burada sadece web sitenizin olmasının maddi kazançlarından bahsettik! Biraz da sizin için manevi önemine değinelim.

Web Sitesi Sizi Her Yönden Geliştiren Önemli Bir Etmendir
Diyelim ki e-ticaret ile uğraşıyorsunuz ve e-ticaret sitesi açtınız satışlarınız patladı ve kazandınız! Bu harika bir şey.
Uzman olduğunuz bir konu hakkında blog açtınız ve reklam verenlerle tanışıp gelir kazandınız. Harika bir ek gelir ya da direk temel iş kaynağı.

Peki siz bunları yaparken başka ne kazandınız? Kendinizi ifade etme özgürlüğünüz arttı. Türkçe'yi etkili biçimde kullanarak ikna ve diyalog kabiliyetiniz yükselir. Bİr çok çeşitli çevreye sahip olarak farklı insanlar tanıyarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Eğer sizde gerek e-ticaret gerekse de farklı projeler düşünüyorsanız sizin yerinize web sitenizi kurabiliriz. Bize ulaşabilirsiniz.Tuesday, July 24, 2018

<< Geri