İstanbul, Kartal lokasyonlu olarak hizmet veren İncir Web Çözümleri, yakın tarihte yeni marka olma yolunda ilerleyip, uzun vadeli çalışabilecek kurumsal firma arayışına girdiler.

Bu konuda pazarda yaptıkları araştırma sonucunda hem referans hemde tecrübe olarak yüksek puanlamaya sahip Webx Grup Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şirketini tercih ettiler. Marka olma hayallerini gerçekleştiren İncir firma yetkilisi Ümit AKKALAY, sözleri ile bir kez daha Webx`e olan güvenini göstermiş oldu.

" Pazarda yaptığımız araştırmalardan ziyade Webx firma çalışanları ve bizzat yetkili kişinin bizimle sıcak bir şekilde ilgilenmesi tercihlerimizde karar alma konusunda netlik kazandırdı. Samimi ve hoşgörülü bir ortam ile bizlere hizmet veren tüm ekip çalışanlarına teşekkürler." - Ümit AKKALAY

Yeni marka çalışmalarına başlayan Webx, İncir için "İWS - İncir Web Solutions" markasını sundu. Yapılan görüşmeler ardından kabul görülen yeni marka için çalışmalar başlatıldı. Yeni marka Türk Patent ve Marka Kurumunun 42. Marka sınıfında tescil ettirildi. Marka tescil ile birlikte danışmanlık hizmeti talep eden İncir, marka olma yolunda güvenli bir adım atmış oldu.

Eski firma : İncir Web Çözümleri
Yeni firma : İWS - İncir Web Solutions
Yeni marka : İWS İncir Web Solutions

Eski web sitesi : www.incirweb.com
YENİ WEB SİTESİ: www.iws.com.trThursday, July 19, 2018

<< Geri