Web Sitesinin Önemi Nedir?

Web Sitesinin Önemi Nedir?Neredeyse uzay çağına gireceğimiz şu son günlerde insanlar artık bütün işlerini internet üzerinde hallediyorlar. Market alış verişlerinden doktor arayışları bile bu yönde oluyor. Eğer siz de gündelik hayatta insanların sürekli bağımlı kaldığı herhangi bir iş kolundaysanız sizin de web sitesi ... Devamını Oku »

24th Jul 2018
MARKA TESCİLİ NELERE YAPILMAKTADIR?

1- Logo 2- Verdiğiniz Hizmetler 3- İnternet siteniz (tasarımı) 4- Alan adı (sizinle aynı işi yapan diğer firmalar sizin alan adınızın farklı bir uzantısını alıp sizi taklit edebilir.) Eğer siz de bütün ürünlerinizi internet ortamında tescillemek isterseniz marka tescili başvurunuzu sizin adınıza yapalım. Devamını Oku »

24th Jul 2018
Marka Tescil Neden Önemlidir?

Son dönemlerde gelişen teknoloji ve insanların internet kullanımı yaygınlaşması ile işletmeler için internet siteleri büyük önem kazanmaya başlamıştır. Şöyle ki, bir ürün satmak isteyen kişinin dükkan içerisinde sıcak satış yaparken artık internet ve teknoloji sayesinde dijital ortamda da sıcak satış yapabilmektedir. ... Devamını Oku »

24th Jul 2018
İncir, yeni marka olma yolunda Webx`i seçti.

İstanbul, Kartal lokasyonlu olarak hizmet veren İncir Web Çözümleri, yakın tarihte yeni marka olma yolunda ilerleyip, uzun vadeli çalışabilecek kurumsal firma arayışına girdiler. Bu konuda pazarda yaptıkları araştırma sonucunda hem referans hemde tecrübe olarak yüksek puanlamaya sahip Webx Grup Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. ... Devamını Oku »

19th Jul 2018
Webx Grup Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.

Webx Grup Hakkında Şirketimizin başarı öyküsünü okudunuz mu ? 2007 yılında kurulması ve hizmet alanında öncü firma olma hedeflerimizi 2009 yılında gerçekleştirdik. Başarı öykümüzün kahramanları, mutlu müşterilerimizdir. Dünden bugüne tabiri ile aktif mutlu müşteri sayımız 6000+ den fazla olmakla beraber hızla ... Devamını Oku »

1st Jul 2018