0 (232) 332 14 32 Online İşlem Merkezi Bilgi Bankası Blog Sepetim (0)
Ana Sayfa
%100 İADE
İade Garantili Marka Tescil
Ücretsiz Marka Araştırma
Detaylı Bilgi
Temsilci Başvuru İletişim
0 (232) 332 14 32 Bilgi Bankası Online İşlem Merkezi Sepetim (0)

Temsilcilik ve Satış Ortaklığı

Webx satış programına katılarak online para kazanabilir ve yönlendirdiğiniz müşterilerin yaptığı her alışverişten değişen oranlarda komisyon kazanarak şirketimiz tarafından ödeme alabilirsiniz.

İade Garantili Marka tescil işlemlerine özel komisyon oranları

FIAT EGEA


Temsilci ve satış ortaklığı çalışmalarımızda yakaladığımız başarıdan dolayı tüm temsilci ve satış ortaklığı ekibimize teşekkür ederiz. Türkiye'de 81 ilden 400'e yakın temsilci ile çalışmaya ve hızla büyümeye devam ediyoruz. Devam eden faaliyetlerimize dayanarak, başarılı bir şekilde satış yapan temsilcilerimize çeşitli ödüller sunuyoruz. Bu ödüller arasında yer alan EGEA SEDAN 1.4 FIRE 95 HP EASY aracımızı kazanmak için büyüyen ve son derece başarılı Webx temsilcisi hattına katılmak isterseniz, temsilci başvuru ekranlarımızı takip edebilirsiniz.

Yamaha R25


R Dünyası sizi çağırıyor. Yüksek devirli 250cc EU5 motoruyla R25, birinci sınıf kalite ve göz kamaştırıcı tasarımın yanı sıra size harika performans sağlayan bir dizi temel özellikle doludur. Bu motosiklet; Yamaha'nın A2 lisans sınıfında birinci sınıf hafif bir Supersporttur. Yamaha için oluşturulan kotaya ulaşan temsilcilerimize hediye ediyoruz. Hızla büyüyen ve son derece başarılı olan temsilcilerimiz arasına katılmak isterseniz, temsilci başvuru ekranlarımızı takip edebilirsiniz.

Webx Avantajları?


Marka tescil satış temsilciliği, işletmelerin markalarını ve fikri mülkiyetlerini korumalarına yardımcı olur. Bu süreçte, müşterilerimize TPE (Türk Patent Enstitüsü) nezdinde tescil başvurusu yapma, marka araştırması yapma, takip ve izleme hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre fikri mülkiyet danışmanlığı ve patent başvuru hizmetleri de sunuyoruz.

Siz de işletmenizin markasını korumak ve rekabet avantajınızı artırmak için bize başvurabilirsiniz.

Temscili Kayıt
01
Yönlendirmeli Satış
02
Komisyon Kazanımı
03
Motorsiklet Kazanma
04
Araba Kazanma
05

Yılın her ayı için belirlenen Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim ve Kasım aylarında gerçekleştirilecek satışlar için bir promosyon sunuyoruz. Promosyon kampanyasında toplam 90 gün içerisinde 30 ve üstü satışlar kapsamında, FIAT EGEA veya R25 YAMAHA kazanma şansınız var. Aralık ayı da dahil olmak üzere, yıl boyunca düzenlenecek olan satışlar için geçerli olan bu fırsatı kaçırmayın.

Mevsimsel olarak ayrılan 90 gün sayımlarından yararlanamayan temsilcilerimiz, yıllık yaptıkları satışlar toplamı 60 sayısına eşit ise araç kampanyasından yararnabilirler. 90 günlük satışlarda sürekli kazanım, yıllık satışlarda sadece 1 adet kazanım yapabilirsiniz.

3 Adımda Kazanan Siz Olun

Webx, sadece 3 adım ile kazandığınız komisyonları anında hesabınıza yükler

Image

Kayıt Ol

Temsilci veya Satış ortaklığı komisyonlarını görebilmeniz ve müşteri yönlendirmeniz için lütfen sisteme kayıt olun.

Image

Sipariş Yönlendir

Yönlendirdiğiniz siparişleriniz size özel link ile sistem tarafından kayıt altına alınır ve ilgili satışları takip edebilirsiniz.

Image

Siparişi Tamamla

Havale / EFT, ve Kredi Kartı ile ödeme yapılan tüm ödemeler sonucunda siparişler tamamlanır ve bakiye olarak sisteme yüklenir.

Image

24 Saatte Teslimat

Ödeme talep etmeniz durumunda; Webx, 24 saat içerisinde talep etmiş olduğunuz tutarı hesabınıza aktarır ve işlem tamamlanır. Aktarılan tutarlar sistem üzerinden görünmektedir.

Satış Ortaklığı Nedir ?

Webx, site üzerinden üyeliği bulunan tüm müşterilerine sağladığı kazanç sistemidir. Webx sitesinde yer alan ürün veya hizmetlerin satışlarında belirli komisyonlar öder ve satış ortaklığı olarak adlandırır.

Webx, şirketlerin bağlı kuruluş web sitelerinden, bloglarından veya sosyal medya hesaplarından benzersiz bağlantılar kullanarak ürünlerini veya hizmetlerini tanıtmasına olanak tanır. Bu bağlantılar, satışların kaydedilmesine ve üyelik ücretlerinin ödenmesine olanak sağlayan bir izleme kodu içerir.

Bu kod ile sitemize yönlendirdiğiniz kişi veya kuruluşların yaptığı satışlar üzerinden, daha öncesinde size iletilen komisyonlar sistem üzerinde görünür. Bu tutarları talep ettiğiniz zaman IBAN bilgilerinize ödeme yapılır.

Image
Image

Şirket Olması Zorunlu mu?

Satış ortaklığı yapabilmemiz için, sitemiz üzerinden doğrulanmış bir üyelik sahibi olmanız gerekiyor. Şirket olarak hizmet veremiyorsanız eğer şahıs olarak satış ortaklığı yapabilirsiniz.

Satış ortaklığından kazandığınız ücret, sadece üyelik bilgilerinizde yer alan AD SOYAD ile uyuşan IBAN bilgilerinize veya şirket ünvanınız ile uyuşan IBAN bilgilerinize yatırılır.

Satış ortaklığı sistemimiz için Şahıslar, Şirketler ve diğer kuruluşlar yararlanabilir. Herhangi bir şartname ve talep yoktur.

"Kararsız Kaldım"
Diyorsan Hemen Bize Ulaş

Satış ortağı olmak istiyorum ama sorularım var,
sormak istediklerimiz veya öğrenmek istediklerimiz var diyorsanız

Lütfen bize ulaşın.

7/24 MÜŞTERİ DESTEĞİ

Markanızın güvenilir adresi Webx`e 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.


0 (232) 332 14 32
35.651
BİREYSEL MÜŞTERİ
5.785
KURUMSAL MÜŞTERİ
430
MUTLU TEMSİLCİ