0 (232) 332 14 32 Online İşlem Merkezi Bilgi Bankası Blog Sepetim (0)
Ana Sayfa
%100 İADE
İade Garantili Marka Tescil
Ücretsiz Marka Araştırma
Detaylı Bilgi
Temsilci Başvuru İletişim
0 (232) 332 14 32 Bilgi Bankası Online İşlem Merkezi
Sepetim (0)

Hakkımızda

Webx İlkesi


Webx ailesinin ilk önce ilke ettiği tek şey müşteri memnuniyetidir. Bu konuda gerek ekip gerekse çalışma şartlarımızı her zaman müşterilerimizin bize geri dönüşlerine göre belirli periyotlarda güncelliyoruz. Bu konuda ki samimiyetimizi, tüm müşterilerimizin bildiğini biliyor ve bize duydukları güvenden dolayı teşekkür ediyoruz.


Süreklilik olarak ailemizi büyütüyor ve her daim geliştiriyoruz. Teknoloji cihazlarımız en son nesil olup güvenilir kabin sistemleri ile korunuyor. 7/24 Çalışan uzman ekibimiz sizler için burada.


Vizyonumuz

Yeni nesil teknolojiler ile birlikte güvenilir, sadakat, devamlılık ve saygınlığı bir dünya markası olarak sürdürmek ve müşteri memnuniyetini ilke edilmiş bir marka olmak ile beraber üretmiş olduğumuz fikirleri, eserleri ve teknolojileri, ileri seviye atlayarak yükseltmek, yeni teknolojiler kullanarak aktifliğini çoğaltmak ve zaman, maaliyet ve kazancı dengeleyerek en iyi pazar yerine sahip olmak.

Webx Hakkında


Türkiye - İzmir Merkezli webx.net.tr; 2009 yılından bugüne her gün büyüyen ve gelişen yapısı ile Web Tasarım, Alan adı servisleri, Web Hosting ve Barındırma Servisleri, E-Ticaret ve Mobil Uygulama, Yazılım ve Güvenlik, Whmcs Tasarım ve Entegrasyon, Uluslararası Marka ve Patent gibi hizmet ve ürünlerle uluslararası dijital dünya`da yer alan sektörlerde hizmet vermektedir.


Tamamen Türkiye içerisinde yapılan yatırım ve çalışmalar ile hizmet sunan Webx, çözüm odaklı çalışkan ekibi ile sizler için gelişmekte ve büyümektedir.


Misyonumuz

Kuruluş günümüzden, yarınımıza verdiğimiz söz olan müşteri memnuniyeti misyonumuz, öncelikle müşterilerimizin anlık ihtiyaçlarını ve mutluluğunu hedefleyen iş anlayışımızdır.

Creative fikirler ve düşünceler ile ürettiğimiz yeni nesil teknolojileri ile birlikte kullandığımız sistemleri pazar yerinde sergilemek misyonumuzun bir parçasıdır.

Webx Tarihi


Uzun soluklu bir geçmişe gitmeye hazır mısınız ?
Gerçekleri tarih yazar, gelin Webx ailesini tarihçeden görelim.

Neler Yapıyoruz?


Webx ailesi olarak ürün ve hizmet alanlarımız da daima müşteri memnuniyetimiz ön planda
Sunmuş olduğumuz hizmetlerden bir kaç başlık

Marka Tescil

Web Tasarım

E-Ticaret

Barındırma

ve daha fazlası...

Arkamızdan Konuşanlar


Dedikodu değil, müşteri sohbetlerinden paylaşılan bir kısım mutluluk sözleri
Referanslarımız, mutlu müşterilerimizdir, Teşekkürler.

Webx`ten Muhammed Bey, Hiç bir menfaat beklemeksizin, yaşamış olduğum sorunlarda elinden geldiğince bana yardımcı olmuştur. Örnek davranışından ve yardımlarından ötürü, kendisine çok teşekkür ediyorum.

BERKE FİNCANCI

AnkSOFT Yönetici

Webx de yok yok . İnsanlık var. Dostluk var. Kardeşlik var. Kısaca herşey var. Bende aynı başlık altında kendisine teşekkür etmek istiyorum.

EM*** AY***

Kurucu & Yönetici

Güzel kardeşimiz işini gerçekten çok güzel ve dürüst bir şekilde yapıyor. 1 Adet Marka Tescili için çalıştık, sürekli ilgilendi hiç geciktirmedi. Herkese tavsiye ederim.

Verigom

Kaliteli VM Hizmetleri

2 Adet marka tescili işlemi yaptırıldı. Sorunsuz işlem.

Eray AKTAŞ

Kurucu & Yönetici

yeni firmamızın marka tescili için başkasına gitmediğim için hiç pişman değilim, danışmanlık aldım kendisinden riskli olan markamızı bile tescil ettirmemiz için elinden geleni yaptı ve tescil belgemizi aldık. Bu konuda Muhammed abi ye çok teşekkür ederim. Temiz ve sorunsuz bir süreç atlattık bundan sonraki tüm markaları kendisine vereceğimden hiç şüphesi olmasın.

Sabri KÜÇÜK

Hover Marka Sahibi

Marka tescili konusunda bir çok bilgi aldım kendisi ile alışverişimiz oldu. teşekkür ederim hocam

Fatih YETİM

igtr.net Sahibi

Marka tescil işlemlerimiz için 2020 yılından beri kesintisiz Webx ile çalışıyoruz. Cuma günü yeni markamızın tescili için tekrardan Webx ile anlaştık ve başvuruyu gerçekleştirdik. Teşekkürler.

Muharrem ÇETİNKAYA

Panthera Kurucu & Yönetici

6 ay önce 2 markamız için işlemler başlatıldı ve tamamlandı. Bugün itibari ile 1 markamız içinde işlem başlatıldı.

Ahmet Muhammed GÜNAYDIN

smpanel.net

Marka tescili süreci hakkında kendileri ile iletişime geçtim. Oldukça ilgili ve samimi yönlendirmeleri ile süreç hakkında bilgi verdiler. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir firma. Teşekkür ediyorum tekrardan.

Adem KILIÇ

Kurucu & Yönetici

7/24 MÜŞTERİ DESTEĞİ

Sizin mutluluğunuz, bizim görevimiz. Bi'alo kadar uzağınızdayız!


0 (232) 332 14 32
17.137
BİREYSEL MÜŞTERİ
2.783
KURUMSAL MÜŞTERİ
430
MUTLU TEMSİLCİ