En Ucuz Marka Tescil Webx`te

Tüm sınıflar ve içerikler için lütfen tıklayınız
Belgesiz Com.tr

Belgesiz com.tr alan adı hizmetidir, Marka takip hizmeti verilmez.

Tescil ve Dosya

Marka Tescil belgesi alınana kadar marka durumu vekillerimiz tarafından takip edilir.

<
Danışmanlık

Garantili marka tescil hizmeti ile danışmanlık alın, arkanıza yaslanın.

Hizmet Bedeli

Başvuru hizmet bedeli

0.00 TL

Harç Bedeli

Harç bedeli

0.00 TL

Toplam Tutar

Başvuru genel toplam

0.00 TL + KDV

Sepete Ekle

Tıkla, tescil et.Hizmet Türü
Sipariş verirken Sadece Başvuru seçeneğini seçip, Sadece Başvuru Evraklarını eksiksiz doldurup, kimlik fotokopinizi (arkalı-önlü) göndermeniz gerekmektedir.
Sipariş verirken Tescil ve Dosya seçeneğini seçip, Tescil ve Dosya Evraklarını eksiksiz doldurup, kimlik fotokopinizi (arkalı-önlü) göndermeniz gerekmektedir.
Garantili danışmanlık hizmetimizde %99 tescil garantisi sunuyoruz. Sipariş verirken Danışmanlık seçeneğini seçip, Garantili Danışmanlık Evraklarını eksiksiz doldurup, kimlik fotokopinizi (arkalı-önlü) göndermeniz gerekmektedir.
Belgesiz Com.Tr Alan Adı
Evet, gerçekten belgesiz. Com.tr alan adını şirket veya resmi belge olmadan, sadece marka başvurusu yaparak alabildiğiniz için belgesiz olarak adlandırılmıştır.
Evet, tamamen yasal işlemler uygulanmaktadır. Sizden alan adı kaydı için belge istemiyoruz. Kayıt için gerekli tescil belgesini adınıza bir hazırlıyoruz.
Com.tr alan adı kaydı için gerekli olan belgelerden biride marka başvuru belgesidir. Biz sizin adınıza Türk Patent Enstitüsü'ne alacağınız ismin marka başvurusunu yapıyor, yapılan başvuru belgesi ile alan adını kayıt ediyoruz.
Belgesiz com.tr için marka başvuru hizmet bedeli ve tescil harç ücreti toplam 205 ₺ + 99 ₺ ile Com.tr alan adı kayıt ücreti 30 ₺ = 334 ₺ + KDV. Extra bir ücret bulunmamaktadır. Tescil işlemi başarılı olması durumunda belge ücreti alınmaktadır.
Marka tescil belgesi TPE tarafından onay verilen ve tescil edilen markalara verilen belgedir. 10 yıllık tescil belge ücreti 1199 TL + KDV dir.
Sadece başvuru işlemini seçerek evrakları tarafımıza iletmeniz yeterlidir.
Özel araştırma gerektiren marka başvuruları haricinde 24 saat içinde aktif edilir. Saat 12 den önce yapılan işlemlerde akşam saatlerinde com.tr aktif edilir.
Marka başvuru belgesi ile alan adı kaydı yapılarak alan adı kullanımına başlanır, marka araştırması 6-12 ay sürmektedir. Bu süre sonunda başvurunuzun red olursa veya onaylanır da tescil ücreti ödenmez ise marka tescilini almamış olursunuz. Fakat .com.tr çalışmaya devam eder. Bundan sonraki süreçte .tr alan adı yönetimi sizden marka tescil belgenizi ibraz etmenizi isteyebilir fakat şuana kadar böyle bir durum yok denecek kadar azdır. Markanız onaylanmasa dahi .com.tr kullanımı uzun yıllar devam edebilir. Bu konuda bir sorun yaşamanız halinde ise yeniden marka başvurusu yaparak aynı alan adı yeniden alınabilir.
Alan adına 2 (iki) yıl itiraz gelmemişse .tr uyuşmazlık kurul kararı ile marka başvurusunun tescille sonuçlanıp sonuçlanmadığına bakılmaksızın alan adı sahibinde bırakılır, kapatılmaz, belge istenmez.
Marka Tescil İle Belgesiz Com.tr Alan Adı

Markanızı koruma altına alarak belgeli veya belgesiz com.tr sahibi olabilirsiniz.

Yönetim Paneli

Geliştirilmiş yönetim paneli sayesinde com.tr alan adınızı kontrol edebilirsiniz.

Belgesiz Com.Tr

Türk Patent ve Marka Kurumuna kayıtlı vekillerimiz ile 3 saat içinde teslim.

Evrak Yok Belge Yok

Çağrı merkezi, Online Destek ve 7/24 Teknik Destek ekibimiz ile tüm soru ve sorunlarınızda yanınızdayız.

Aynı Gün Teslimat

Sipariş ve ödeme sonrası işlem saatine göre 3 ( Mesai ) saat içerisinde alan adınız teslim edilir.

7/24 Online Panel
Tek Tıklama İle Yönetin

Geliştirilmiş alan adı yönetim panelimiz sayesinde istediğiniz zaman dilimi içerisinde anlık olarak değişiklikler yapabilir,
düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz. Size özel yönetim panelimiz sadece Webx`te.

Yukarı Çık