Web Tasarım

100+ Alt Yapı Seçeneği İle, Sizlerle...

Web Tasarım Hizmeti

Performans, Güvenlik, Seo ve 7/24 Teknik Destek

Web tasarım hizmetimizden tüm müşterilerimiz yararlanabilir ve yeni nesil web sitesi sahibi olabilirler. Web tasarım olarak neler yapılacak ? diye sorarsanız eğer, cevaplarına hep birlikte bakalım.

Web tasarımı hizmetimiz de alt yapı olarak seçeceğiniz platform üzerinden size özel veya istekleriniz doğrultusunda satın alınan lisanslı tasarımlar ile tarafınıza anahtar teslim olarak verilmektedir. Örneğin, Wordpress alt yapısı ile seçtiğiniz özel veya istek tasarım ile birlikte içerikleri tamamlanmış ve genel olarak seo, reklam yerleşimi ve düzenleme işlemleri yapılmış ve tamamlanmış olarak teslim edilir.

Size özel alt yapı istekleri web yazılım hizmetimize girmektedir.

Web yazılım için Tıklayın.


Alt Yapınıza Özel Geliştirilmiş Hosting Hizmeti

Web tasarımı hizmetini bizden almanız durumun da tarafınıza ait açılacak hesap bilgileri ve hosting işlemleri ÜCRETSİZDİR.

Ve daha fazlası ...
  • Wordpress
  • Joomla
  • Drupal
  • MySQL Database
  • Magento
  • Windows

Profesyonel Web Tasarım Hizmeti İçin Teklif Alınız

Web Tasarım Hizmet Tekliflerimize Hosting & Domain Hizmet Bedelleri DAHİLDİR.


Web Tasarım Ortak Özellikler

Web siteleriniz için en üst düzeyde performans, güvenlik, seo ve destek alt yapısı oluşturup teslim ediyoruz.

PERFORMANS

Bilgisayar, Tablet, Mobil ve diğer cihazlara uyumlu olarak tasarlıyoruz. Özel olarak tasarlanan web sitenizin/sitelerinizin hızlı ve tam uyumlu olması, daha fazla trafik kazanmanızı sağlar. Bu konuda uzman ekibimiz sizler için performans açısından her zaman en iyisini yapmaktadır.

GÜVENLİK

Gerek alt yapı gerekse web sitenizin koruması için üst düzey güvenlik önlemleri alıyoruz. Sunucularımız da bulunan güvenlik eklentileri sayesinde 7/24 önlem alınmakta ve yedekleme hizmeti verilmektedir.

SEO OPTİMİZASYON

Sunucularımız seo yapısına uygun optimize edilmektedir. Yapılan çalışmalarınız için iç seo ayarlamaları ve Google Pagespeed uygunluğu tarafımızdan yapılmaktadır. Extra ücret ödemeden seo optimizasyona sahip olabilirsiniz.

7/24 TEKNİK DESTEK

7 Gün 24 Saat aktif olarak teknik destek hizmetimiz ile olası bir olumsuz durum ile karşılaşmanız durumunda ticket açmanız ve destek talebinde bulunmanız yeterlidir. Ortalama 8 dakika içinde teknik personellerimiz tarafından cevaplanmakta ve çözüm üretilmektedir.


Yukarı Çık