Web Yazılım

Php, Html ve Daha Fazlası...

Web Yazılım Hizmeti

Performans, Güvenlik, Seo ve 7/24 Teknik Destek

Web yazılım hizmetimizden tüm müşterilerimiz yararlanabilir ve özel veya istekler doğrultusunda seçim yapabilirler.

Web yazılım hizmetimiz de farklı lokasyonlar da bulunan ekip arkadaşlarımız ortak çalışma sonucu ortaya çıkartacakları yazılımları sunmaktayız. İzmir web yazılım, İstanbul web yazılım, Ankara web yazılım, Antalya web yazılım ve diğer 75 ilimizde faaliyet vermekteyiz.

Yazılım ihtiyaçlarınızı detaylandırılmış rapor ve istekler ile tarafımıza iletmeniz yeterlidir. Fiyat ve bilgi için müşteri hizmetlerimiz tarafından aranacak ve onay alındıktan sonra işlemlere başlanılacaktır. Yazılım olarak php, html veya diğer farkl kodlama dilleri kullanılmaktadır. Bu durum müşterilerimiz istekleri doğrultusunda değişmektedir.

Mevcut yazılımınız var ama geliştirmek veya daha fazla bilgi toplamak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Yazılım ekibimiz tarafından aranıp ihtiyaçlarınız listelenir ve geliştirilmeye müsait bir alt yapıya sahip iseniz işlemler gerçekleşir. Mevcut yazılımınıza tasarım hizmeti almak istiyorsanız web tasarım hizmetimizi satın alabilirsiniz.

Web tasarım için Tıklayın.

Web Yazılım Ortak Özellikler

Web siteleriniz için en üst düzeyde performans, güvenlik, seo ve destek alt yapısı oluşturup teslim ediyoruz.

PERFORMANS

Bilgisayar, Tablet, Mobil ve diğer cihazlara uyumlu olarak tasarlıyoruz. Özel olarak tasarlanan web sitenizin/sitelerinizin hızlı ve tam uyumlu olması, daha fazla trafik kazanmanızı sağlar. Bu konuda uzman ekibimiz sizler için performans açısından her zaman en iyisini yapmaktadır.

GÜVENLİK

Gerek alt yapı gerekse web sitenizin koruması için üst düzey güvenlik önlemleri alıyoruz. Sunucularımız da bulunan güvenlik eklentileri sayesinde 7/24 önlem alınmakta ve yedekleme hizmeti verilmektedir.

SEO OPTİMİZASYON

Sunucularımız seo yapısına uygun optimize edilmektedir. Yapılan çalışmalarınız için iç seo ayarlamaları ve Google Pagespeed uygunluğu tarafımızdan yapılmaktadır. Extra ücret ödemeden seo optimizasyona sahip olabilirsiniz.

7/24 TEKNİK DESTEK

7 Gün 24 Saat aktif olarak teknik destek hizmetimiz ile olası bir olumsuz durum ile karşılaşmanız durumunda ticket açmanız ve destek talebinde bulunmanız yeterlidir. Ortalama 8 dakika içinde teknik personellerimiz tarafından cevaplanmakta ve çözüm üretilmektedir.


Yukarı Çık